książki i magazyny multimedialne

Innowacyjne podejście do opowiadania o świecie.

 

National Geographic Odkrywca

multimedialny magazyn dla dzieci

We współpracy z wydawnictwem Nowa Era, stworzyliśmy interaktywną wersję edukacyjnego magazynu National Geographic Odkrywca, przeznaczoną na tablety. Opracowaliśmy aplikację dostępną zarówno na urządzenia z systemem iOS, jak i Android.

Nasze zadanie polegało także na wzbogaceniu treści przez dodanie filmów i dźwięków, oraz stworzenie wszelkich interaktywnych elementów jak galerie zdjęć, animacje, infografiki. Chyba się udało. Centrala w Waszyngtonie była zadowolona.

 

National Geographic Odkrywca
National Geographic Odkrywca
National Geographic Odkrywca National Geographic Odkrywca National Geographic Odkrywca

baw się z nami

Oto jedna z interaktywnych zabaw zamieszczonych w magazynie.

Wybierz części chrząszcza, a potem wciśnij guzik. Frajda na kilka godzin.

 

TamTam

multimedialny magazyn podróżników

TamTam powstał z chęci niebanalnego opowiadania o świecie. Był pierwszym polskim magazynem krajoznawczym przeznaczonym na iPady. Dzięki możliwościom jakie dają tablety, w TamTamie - prócz czytania fascynujących tekstów - można było oglądać filmy, słuchać reportaży dźwiękowych, oglądać animacje oraz infografiki.

Magazyn powstał we współpracy z Piotrem Trybalskim, podróżnikiem i fotografem. W sumie ukazało się 10 numerów oraz dwa wydania specjalne. TamTam dostępny był za darmo, poprzez AppStore. Na potrzeby tej publikacji stworzyliśmy od podstaw formułę multimedialnego magazynu i nowoczesny layout.

 

TamTam
TamTam TamTam
TamTam TamTam TamTam

 

Kiwi. Zupełnie Nowa Zelandia

multimedialna książka podróżnicza

To była wspaniała podróż, a opowieść o niej wymagała odpowiedniej formy. Dziewięć miesięcy w drodze, dziesiątki zdjęć, godzina materiałów filmowych, ponad setka stron tekstu, animacje, infografiki i mapy.

Wszystko to zmieściło się w multimedialnej aplikacji, książce podróżniczej łączącej różne media w jedną, nierozerwalną całość. Taka publikacja mogła ukazać się jedynie na tablecie. Całkowicie autorski projekt.

Kiwi
Kiwi Kiwi Kiwi Kiwi
Kiwi
Kiwi
Kiwi

mediorama na ekranie i na papierze

Zobacz także inne projekty.