MENU

National Geographic Odkrywca

  We współpracy z wydawnictwem Nowa Era, stworzyliśmy interaktywną wersję edukacyjnego magazynu National Geographic Odkrywca, przeznaczoną na tablety. Opracowaliśmy aplikację dostępną zarówno na urządzenia z systemem iOS, jak i Android. Nasze zadanie polegało także na wzbogaceniu treści przez dodanie filmów i dźwięków, oraz stworzenie wszelkich interaktywnych elementów jak galerie zdjęć, animacje, infografiki. Chyba się udało. Centrala w Waszyngtonie była zadowolona.
Czytaj więcej ›

Kiwi. Zupełnie Nowa Zelandia

  To była wspaniała podróż, a opowieść o niej wymagała odpowiedniej formy. Dziewięć miesięcy w drodze, dziesiątki zdjęć, godzina materiałów filmowych, ponad setka stron tekstu, animacje, infografiki i mapy. Wszystko to zmieściło się w multimedialnej aplikacji, książce podróżniczej łączącej różne media w jedną, nierozerwalną całość. Taka publikacja mogła ukazać się jedynie na tablecie. Całkowicie autorski projekt.
Czytaj więcej ›

Magazyn TamTam

  TamTam powstał z chęci niebanalnego opowiadania o świecie. Był pierwszym polskim magazynem krajoznawczym przeznaczonym na iPady. Dzięki możliwościom jakie dają tablety, w TamTamie – prócz czytania fascynujących tekstów – można było oglądać filmy, słuchać reportaży dźwiękowych, oglądać animacje oraz infografiki. Magazyn powstał we współpracy z Piotrem Trybalskim, podróżnikiem i fotografem. W sumie ukazało się 10 numerów oraz dwa wydania specjalne. TamTam dostępny był za darmo, poprzez AppStore. Na potrzeby tej publikacji stworzyliśmy od podstaw formułę multimedialnego magazynu i nowoczesny layout.
Czytaj więcej ›